KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15343072

nr 1534 3072

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Karneval. Bildmått: 16x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 april 2023
kl 18:45:32

17/4 18:38:28 1      Vinnande bud

Karneval (Stig Lindberg)